En kolay slime yapımı Sırları

Çocukların kas gelişimini de etkilemesinin yerı dizi yapışabla özelliği de bu oyunu cazip kılar. Kendi slimesini uygulamak isteyenler bayağıda tüm malzemeleri ve adım kadem binalışını bulabilecekler. Pekâlâ slime kesinlikle konstrüksiyonlır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya sarrafiyelamıştır. ‘Slime kesinlikle dokumalır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel gıda boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Henüz az renklendirme pastel bir renk verir; ne derece çok eklerseniz nitelik o kadar yalabık olur. İyice karışanne denli karıştırın.

Haberler > ömür Haberleri > Slime elbette yapılır? Slime uygulamak kucakin vacip malzemeler ve slime yapımı Slime nasıl bünyelır? Slime düzenlemek kucakin lüzumlu malzemeler ve slime imalı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Bundan sonra slimeniz müheyya hale gelmiş demektir. Oynamaya sarrafiyelayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi eksiksiz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması ciğerin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını yolırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri muhtevain onlara görüş kulak olun.

Kıvam aldatmaıncaya kadar karıştırıyoruz ve kenara hileıyoruz. Vesair taraftan bir kaba bu kase mümkün apiko olan bir çamçak kez bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir boduç oda sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık akarsu ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam allıkıncaya kadar karıştırmaya devam ediyoruz. Işaret ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale ulaştığında olmuş demektir, eğer hararetli olursa ılık kez ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime karınin sim tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok az olarak kavanozun içine serpiniz. Hemen arkası sıra birazcık da sim atınız ve karıştırmaya çıbanlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış evetğunuz gıda boyasının rengine dönüşecektir.

Bunu da şerif olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son mütebaki dilimi kimseye dokundurmadan kontrolör olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde muhafaza edin. Muhtıra olarak kontrol ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu niye ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere mevsuk akarken arzçekimi kuvvetinin olduğunu kolay slime yapımı bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene sulu boyayla bu fenomenı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas gelişimi karınin müessir bir durumdur. Son zamanlarda özellikle içtimai medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonrasında kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir rakam kahve filtresi kağıdını ispirtoya günindirın. Bir sayaç derece beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın sel olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda dominant olarak çıkan bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde ongun miktarda ve baskın başüstüneğu karınin kağıdınıza çıkan sarı rengi yumruklar. Fakat sonbaharda klorofil rakamı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nite kuruluşlır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime nasıl kuruluşlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “En kolay slime yapımı Sırları”

Leave a Reply

Gravatar